Długi w Spółce lub DG BIK ? kontrole US/KAS ?

1 zdjęcie
1.00 PLN
ID #14
Opublikowany 2 miesięcy temu
Zarządzasz firmą lub odpowiadasz za jej finanse? Masz wątpliwości co do zastosowania przepisów? Codziennie podejmujesz ryzykowne decyzje? Obawiasz się kontroli skarbowej lub z ZUS?
Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zobowiązania spółki wynikające z art. 299 K.s.h oraz art. 21 Prawa upadłościowego i naprawczego a także art. 116 Ordynacji podatkowej, jak i również art. 586 K.s.h.
Kupujemy zadłużone spółki celem ich rozwoju i kontynuowania działalności. Nie interesuje nas wysokość zadłużenia, przejmiemy każdą spółkę w każdej sytuacji finansowej. Jesteś zastraszany art. 299 k.s.h.? - pomożemy wyjść na prostą. Obsługujemy także Jednoosobowe Działalności Gospodarcze .
tel.601-685-195 www.fabrykakreatywna.com email: biuro@fabrykakreatywna.com

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  kupię spółkę
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Pomorskie
  Bytów
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  kupię spółkę
  Kraj Polska
  Województwo Pomorskie
  Adres Bytów
  Typ Prywatny
  Długi w Spółce lub DG BIK ? kontrole US/KAS ? - 1/1
  Długi w Spółce lub DG BIK ? kontrole US/KAS ?
  Zarządzasz firmą lub odpowiadasz za jej finanse? Masz wątpliwości co do zastosowania przepisów? Codziennie podejmujesz ryzykowne decyzje? Obawiasz się kontroli skarbowej lub z ZUS? Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zob...
  1.00 PLN