Uprawa Oxytree w ogrodzie – na dwa sposoby

1 - 2 z 2
46.00 PLN
ID #1783
Odsłon : 567 / Zmodyfikowany 1 rok temu

Oxytree krzyżówka Paulowni, nazywana także „drzewem tlenowym” chętnie sadzona jest przez miłośników zieleni, którzy marzą o wysokim drzewie w krótkim czasie.
Dzięki Oxytree mogą liczyć na  3-metrowe drzewo w zaledwie rok od posadzenia!


Oxytree posadzone w ogrodzie lub na przydomowej działce będzie wyjątkową ozdobą cieszącą oko domowników i przechodniów. Imponujące, rozłożyste liście zachwycają swoją wielkością – ich średnica to nawet pół metra! Dzięki nim Oxytree zapewni przyjemny cieńswoim właścicielom, a także osłoni teren. Ogromne liście Oxytree pełnią jeszcze jedną,ważną funkcję – za sprawą swojej powierzchni produkują nawet 10 razy więcej tlenu.


To od właścicieli drzewa zależy, jak będzie wyglądać ich Oxytree – można je bowiem prowadzić na dwa sposoby. Sekret tkwi w prostym zabiegu,jakim jest usuwanie bądź pozostawianie pędów bocznych.


Tym, którzy liczą na wysokie, proste drzewo zalecamy usuwanie pędów bocznych Oxytree będzie kumulowało energię w jeden, główny pęd i przyrastało nawysokość. Wybierając taki sposób prowadzenia Oxytree otrzymamy wysokie drzewo o imponującej koronie w krótkim czasie.


Drzewo krzewiące się, rozrastające i przyrastające na objętość uzyskamy pozostawiając pędy boczne. Oxytree prowadzone w ten sposób bardzo dobrze się formuje, dlategodoskonale sprawdzi się w ogrodach typu angielskiego. Nieregularne, rozłożyste i bardzodługie gałęzie można przycinać w zależności od fantazji właściciela.


Dzięki wysokiej zawartości białka i azotu liście nadają się na paszę i zastępują nawozy sztuczne. W okresie kwitnienia – to raj dla pszczół.

Zainteresowanych sadzonkami zapraszam do kontaktu,
                         tel. 500-202-237   e-mail:jsstr@wp.pl
wzystko wyjaśnię, przygotuję zamówienie, będę opiekunem i doradcą  


Dariusz   - Certyfikowany przedstawiciel OXYTREE Doradca Biznesowy 
i Opiekun  upoważniony do udzielania rabatów przy większych zakupach.  .

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Dariusz
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Dariusz
  Kraj Polska
  Województwo -
  Adres -
  Typ Prywatny
  Uprawa Oxytree w ogrodzie – na dwa sposoby - 1/2
  Uprawa Oxytree w ogrodzie – na dwa sposoby - 2/2
  Uprawa Oxytree w ogrodzie – na dwa sposoby
  Oxytree krzyżówka Paulowni, nazywana także „drzewem tlenowym” chętnie sadzona jest przez miłośników zieleni, którzy marzą o wysokim drzewie w krótkim czasie. Dzięki Oxytree mogą liczyć na  3-metrowe drzewo w zaledwie rok od posadzenia! Oxytree posadz...
  46.00 PLN