Regeneracja filtra cząstek stałych - Gdańsk

Proszę o kontakt
ID #4922
Odsłon : 9 / Opublikowany 3 tygodni temu

Każdy posiadacz samochodu z silnikiem diesla może w pewnym momencie stanąć przed problemem regeneracji filtra cząstek stałych. Regeneracja filtra DPF polega na wyczyszczeniu filtra z zalegających w nim sadz i popiołów. Zregenerowanie filtra cząstek stałych przywróci jego prawidłowe właściwości. Czynnikiem, który w części zlikwiduje problem z zapchanym filtrem cząstek stałych może być jazda na niskich obrotach lub na krótkich dystansach. 


Nasza firma pomoże ci rozwiązać problem z filtrem DPF. Zajmujemy się regeneracją filtrów cząstek stałych. Posiadamy 10 letnie doświadczenie w branży oraz najnowocześniejszy sprzęt, który z łatwością poradzi sobie nawet z najtrudniejszym zabrudzeniem filtra. Żadna inna firma regenerująca filtry nie zrobi tego jak nasza. Choć znajdujemy się w Gdańsku, to przyjmujemy również zlecenia z całej Polski. Zapraszamy!


 

Dodatkowe informacje

Strona www: regenerujfiltr.pl

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Maciej Bytniewski
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Pomorskie
  Gdańsk
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Maciej Bytniewski
  Kraj Polska
  Województwo Pomorskie
  Adres Gdańsk
  Typ Prywatny
  Regeneracja filtra cząstek stałych - Gdańsk
  Każdy posiadacz samochodu z silnikiem diesla może w pewnym momencie stanąć przed problemem regeneracji filtra cząstek stałych. Regeneracja filtra DPF polega na wyczyszczeniu filtra z zalegających w nim sadz i popiołów. Zregenerowanie filtra cząstek stałych przywróci jego prawidłowe wła...
  Proszę o kontakt