Magazyn do wynajęcia w centrum miasta
Stan: Używany

1 - 2 z 2
1512.00 PLN
ID #5010
Odsłon : 110 / Zmodyfikowany 3 tygodni temu
Stan: Używany

Posiadamy pomieszczenie magazynowe o powierzchni 108 m², na parterze w czterokondygnacyjnym budynku należącym do ELKOP SE w ścisłym centrum Elbląga przy ulicy Grunwaldzkiej 2i w sąsiedztwie kompleksu handlowo - usługowego Elzam oraz Giełdy Elbląskiej. Magazyn dodatkowo posiada antresolę, którą może służyć jako niewielkie biuro lub pomieszczenie socjalne.
 
Stawka miesięcznego czynszu wynosi 14 zł netto za 1m². 
Najemca uiszcza jedynie opłatę za zużycie wody wraz z odprowadzeniem ścieków rozliczaną z podlicznika oraz we własnym zakresie podpisuje umowę na energię elektryczną i wywóz nieczystości. 
W celu zabezpieczenia ewentualnych ww. zobowiązań czynszowych, Najemca zobowiązany będzie do uiszczenia kaucji, na rzecz Wynajmującego, w wysokości 2 miesięcznego czynszu brutto.

Budynek położony jest w centrum Elbląga przy ulicy Grunwaldzkiej 2i - jednej z głównych arterii miasta. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo dworca PKP, PKS oraz pętli ZKM co umożliwia szybką i dogodną podróż w dowolne miejsce.

W razie pytań zachęcam do kontaktu pod numerem telefonu 570 663 383 lub mailowo pod adresami anna.kosznik@elkop.pl ,  wynajem@elkop.pl  .

Dodatkowe informacje

Strona www: www.elkop.pl


Słowa kuczowe: • magazyn elblag

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  ELKOP SE
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Warmińsko-mazurskie
  Elbląg
  Grunwaldzka 2i
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  ELKOP SE
  Kraj Polska
  Województwo Warmińsko-mazurskie
  Adres Elbląg
  Typ Prywatny
  Telefon 57066xxxx
  Magazyn do wynajęcia w centrum miasta - 1/2
  Magazyn do wynajęcia w centrum miasta - 2/2
  Magazyn do wynajęcia w centrum miasta
  Posiadamy pomieszczenie magazynowe o powierzchni 108 m², na parterze w czterokondygnacyjnym budynku należącym do ELKOP SE w ścisłym centrum Elbląga przy ulicy Grunwaldzkiej 2i w sąsiedztwie kompleksu handlowo - usługowego Elzam oraz Giełdy Elbląskiej. Magazyn dodatkowo posiada antresolę, kt&oac...
  1512.00 PLN