Proszę o kontakt

Analityk badań on-line - praca stacjonarna w Warszawie

Biuro i Administracja
Grudzień 4, 2018
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Data publikacji: Grudzień 4, 2018
Data wygaśnięcia: 2018-12-17 22:00:00
Numer ogłoszenia: 3659 Odsłon: 4

Opis

Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudniającej i znającej potrzeby osób niepełnosprawnych,  poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko :

Analityk badań on-line - praca stacjonarna w Warszawie.

Podstawowe obowiązki:

  • tworzenie i testowanie ankiet on-line w narzędziu Qualtrics,

  • opracowywanie projektów raportów i interpretacja wyników,

  • kontakt z konsultantami firmy i kierownikami projektów na całym świecie, w szczególności w regionie Ameryki Łacińskiej,

  • przetwarzanie danych ankietowych oraz ich analiza za pomocą SPSS i Excela,

  • praca w języku angielskim i hiszpańskim.

Wymagania:

  • wymagane roczne bądź dwuletnie doświadczenie w przetwarzaniu danych związanych z przygotowaniem i analizą ankiet/badań,

  • silne umiejętności analityczne oraz dbałość o szczegóły,

  • gotowość do uczenia się nowych narzędzi i do tworzenia ankiet on-line,

  • udokumentowane doświadczenie w zakresie obsługi Klienta i w zarządzaniu projektami,

  • biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (Word, PowerPoint, Excel),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,

  • komunikatywna znajomość języka hiszpańskiego,

  • biegła znajomość programu SPSS,

  • umiejętność pracy w zespole, łatwość komunikacji w kontaktach z Klientami,

  • zarządzanie własną pracą, jak również logiczne podejście w rozwiązywaniu problemów.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od grudnia br.,

  • praktykę we współpracy między oddziałami firmy na całym świecie oraz szanse rozwoju w międzynarodowej firmie,

  • praca w dynamicznym zespole z liderami, którzy są prezentują najwyższe standardy obsługi obowiązujące w organizacji,

  • godziny pracy 09:00-17:00,

  • bardzo konkurencyjne wynagrodzenie,

  • atrakcyjny pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta lunchowa bądź sportowa, kursy językowe.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych  sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl