Fizjoterapeuta – praca w Niemczech w nowoczesnych szpitalach,klinikach,gabinetach rehabilitacyjnych

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #4053
Odsłon : 4 / Opublikowany 3 miesięcy temu

Atrakcyjna praca dla fizjoterapeutów w Niemczech

Na zlecenie niemieckich pracodawców, ośrodków rehabilitacyjnych  z róznych rejonów Niemiec poszukujemy  fizjoterapeutów.

Miejsca pracy: nowoczesne szpitale, kliniki, gabinety rehabilitacyjne

Wymagania:

-          Wykształcenie kierunkowe wyższe magister fizjoterapeuta

-          Znajomośc języka niemieckiego min. B1

-          Mile widziana niemiecka Urkunda

-          Mile widziane prawo jazdy kat. B

Co oferujemy?

- wsparcie polskiego koordynatora przez cały proces rekrutacyjny oraz po podjęciu pracy (w tym pomoc w procesach rejestracyjnych)
- przeprowadzenie procesu nostryfikacji Twojego dyplomu
- umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą z całym pakietem socjalnym,
- atrakcyjny zarobek równoznaczny z zarobkiem niemieckiego pracownika
- gwarancje legalnej pracy bez ponoszenia kosztów związanych z naszym pośrednictwem
- dofinansowania do kursów MT, MLD, Bobath itd. oraz do kursu językowego
- wprowadzenie w zakres obowiązków
- i wiele innych beneficytów – w zależności od pracodawcy

Po szczegółowe informacje zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu!!

Kontakt:

office@beta-active.de

+48 574 699 866

 +49 151 664 32772

+49 7322 9587101

Dodatkowe informacje

Słowa kuczowe: • fizjoterapeuta

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Lokalizacja

    Polska
    Dolnośląskie
    Jelenia Góra
    Office@beta-active.de
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    beta-active
    Kraj Polska
    Województwo Dolnośląskie
    Adres Jelenia Góra
    Typ Prywatny
    Fizjoterapeuta – praca w Niemczech w nowoczesnych szpitalach,klinikach,gabinetach rehabilitacyjnych - 1/1
    Atrakcyjna praca dla fizjoterapeutów w Niemczech   Na zlecenie niemieckich pracodawców, ośrodków rehabilitacyjnych  z róznych rejonów Niemiec poszukujemy  fizjoterapeutów. Miejsca pracy: nowoczesne szpitale, kliniki, gabinety rehabilitacyjne &...