Pielęgniarka, Hannover, Intensivpflege 1:1

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #3119
Opublikowany 3 tygodni temu

Praca dla pielęgniarki : Hannover, Intensivpflege 1:1

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszymi pracownikami, którzy poprowadzą Państwa krok po kroku do celu! Sprawdź niezobowiązująco naszą usługę i przekonaj się, że warto zaufać ekspertowi z wieloletnim doświadczeniem. Nie trać czasu na robienie prób i błędów, zainwestuj go lepiej w intensywną naukę języka niemieckiego, zaufaj nam a my sprawimy, że będziesz się rozwijał zawodowo i spełniał swoje marzenia.

Pracodawca wymaga:

- uznanego dyplomu ( pomagamy w nostryfikacji dyplomu )

- doświadczenia w intensywnej opiece ( nie jest to jednak kryterium decydujące o otrzymaniu pracy )

Pracodawca oferuje:

- 12-to godzinne dyżury

- zakwaterowanie w umeblowanym mieszkaniu w pobliżu miejsca pracy – koszt 250 Euro/miesiąc

- atrakcyjne wynagrodzenie od 3000 Euro brutto + dodatki

- wprowadzenie w zakres obowiązków

- możliwość częstych wyjazdów do Polski

- miła atmosfera w pracy

- umowa o pracę z całym pakietem socjalnym

Zapraszamy do kontaktu:

+49 7322 9587101

+49 151 664 32 772

+48 574 699 866

office@beta-active.de

Dodatkowe informacje

Słowa kuczowe: • pielęgniarka

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Lokalizacja

    Polska
    Świętokrzyskie
    Opatów
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    beta-active
    Kraj Polska
    Województwo Świętokrzyskie
    Adres Opatów
    Typ Prywatny
    Pielęgniarka, Hannover, Intensivpflege 1:1 - 1/1
    Praca dla pielęgniarki : Hannover, Intensivpflege 1:1   Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszymi pracownikami, którzy poprowadzą Państwa krok po kroku do celu! Sprawdź niezobowiązująco naszą usługę i przekonaj się, że warto zaufać ekspertowi z wieloletnim doświadczeniem. Nie trać cz...