Praca w Holandii od zaraz

1 zdjęcie
Darmowe
ID #3531
Odsłon : 12 / Opublikowany 5 miesięcy temu

Firma Honest Jobs sp. z o.o. wpisana do rejestru o nr 20049, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii . Praca przy mięsie drobiowym: filetowanie, pakowanie, rozbiórka.

Obowiązki:
• Pakowanie (inpak) mięsa drobiowego
• Orderpicker
• Stickerowanie
• Ekspedycja

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie w dziale mięsnym
• Gotowość do szybkiego wyjazdu,
• Motywacja do dłuższego pobytu w Holandii ,
• Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność.

Oferujemy:
• Zakwaterowanie
• Ubezpieczenie
• Dojazd do zakładu pracy
• Dwuzmianowy system pracy,
• Wypłata raz w tygodniu na konto pracownika

Dodatkowe informacje

Słowa kuczowe: • produkcja praca fizyczna praca zagranicą

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Agnieszka
    Niezarejestrowany użytkownik

    Lokalizacja

    Polska
    Warmińsko-mazurskie
    Lidzbark Warmiński
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Agnieszka
    Kraj Polska
    Województwo Warmińsko-mazurskie
    Adres Lidzbark Warmiński
    Typ Prywatny
    Praca w Holandii od zaraz - 1/1
    Firma Honest Jobs sp. z o.o. wpisana do rejestru o nr 20049, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii . Praca przy mięsie drobiowym: filetowanie, pakowanie, rozbiórka.Obowiązki:• Pakowanie (inpak) mięsa drobiowego• Orderpicker• Stickerowanie• Eksp...
    Darmowe