Cieśla - zbrojarz z obsługą dźwigu z j. niemieckim

1 zdjęcie
15000.00 PLN
ID #3912
Odsłon : 4 / Opublikowany 6 miesięcy temu

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych cieśli- zbrojarzy  z obsługą dźwigu dolnoobrotowego  do budowy obiektów.

Możliwe zarobki powyżej 12 000zł

Lokalizacja pracy: teren Niemiec

Oferujemy:

-       długoterminową, stabilną  i  legalną pracę,

-       bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

-       atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 12 do 17 euro/h, regularne płatności),

-       BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,

-       BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,

-       opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Zadania / zakres wykonywanych prac:

-       montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka , Hunnenbeck, lub podobnych,

-       obsługa żurawia dolnoobrotowego z joysticka,

-       obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.

Wymagania:

-       min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

-       uprawnienia  IŻ,

-       komunikatywna znajomość języka niemieckiego ,

-       sumienność, rzetelność w pracy,

-       dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

-       brak nałogów,

-       mile widziane własne auto.

*Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 732-887-107.

Dodatkowe informacje

Strona www: www.ruben-bau.eu

Słowa kuczowe: • cieśla zbrojarz betoniarz praca Niemcy fachowcy budowy

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Lokalizacja

    Ruben Bau Sp z o.o.
    Kraj Polska
    Województwo -
    Adres -
    Typ Prywatny
    Cieśla - zbrojarz z obsługą dźwigu z j. niemieckim - 1/1
    Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych cieśli- zbrojarzy  z obsługą dźwigu dolnoobrotowego  do budowy obiektów. Możliwe zarobki powyżej 12 000zł Lokalizacja pracy: teren Niemiec Of...