15000.00 PLN

Operator koparki z komunikatywnym j. niemieckim do Niemiec

Niemcy - Dam pracę
Grudzień 5, 2018

Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych operatorów koparki z uprawnieniami  do pracy w na terenie Niemiec.

Oferta dedykowana dla operatorów którzy mają doświadczenie przy wykonywaniu głębokich wykopów .

Możliwe wynagrodzenie powyżej  12 tys. zł

Miejsce pracy:  teren Niemiec

Zadania/ Zakres prac:

-          samodzielna obsługa koparki  16 i 21 tonowej (Cat, Comatsu) i dbałość o dobry stan techniczny,

-          wykonywanie  wykopów  wąskoprzestrzennych - głębokich  na 7m, szerokich na  2 m,

-          wykonywanie wykopów do przeprowadzania rur,

-          komunikacja z pozostałymi pracownikami,

Oferujemy:

-       długoterminową, stabilną  i  legalną pracę,

-       bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

-       atrakcyjne wynagrodzenie możliwe  zarobki powyżej  12 tyś zł.(stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),

-       możliwość urlopów co 6-8 tyg.,

-       BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,

-       BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,

-       opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Wymagania:

-          uprawnienia na sprzęt – koparki jednonaczyniowe,

-          min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

-          preferowani kandydaci w wieku 25-60 lat,

-          sumienność, rzetelność w pracy,

-          samodzielność i precyzja w działaniu,

-          dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

-          brak nałogów,

-          mile widziane własne auto i znajomość języka niemieckiego.

*szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub
732-887-107.

Słowa kluczowe dla ogłoszenia : Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest