PRACOWNIK DO WYCINANIA BOCZKÓW/ PRACA NA NOŻU

Proszę o kontakt
ID #3926
Odsłon : 4 / Opublikowany 6 miesięcy temu

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver z certyfikatem o nr 18450 poszukuje osób do pracy na nożu przy wycinaniu boczków

Praca w miejscowości Helmond w Holandii.

Szukamy osób:

- z doświadczniem w pracy na nożu,

- zmotywowanych do pracy,

- z prawem jazdy kat B

- znających język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

- bardzo atrakcyjna stawkę godzinową

- ubezpieczenie

- legalne zatrudnienie

- zakwaterowanie

- wypłaty co tydzień

Zakres obowiązków:

- poubojowa obróbka mięsa

- przeprowadzanie rozbioru i klasyfikacji mięsa

Jeśli uważasz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie- zadzwoń do nas pod nr: 570901913

lub wyślij maila na adres: job@klaverteam.com.

Czekamy na Twoje zgłoszenie

Dodatkowe informacje

Słowa kuczowe: • praca w Holandii praca za granica

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Lokalizacja

    Polska
    Śląskie
    Częstochowa
    Ul. Gminna 131
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Katarzyna
    Klaver Sp.zo.o- Pośrednictwo pracy za granicą z siedzibą w Częstochowie. Jako Pośrednictwo pracy za granicą niesiemy pomoc w znalezieniu odpowiedniej pracy w Holandii, pracy w Niemczech, pracy w Belgii Naszym Rodakom. To co nas wyróżnia jako Pośrednictwo pracy za granicą to jakość, doświadczenie personelu, profesjonalizm, elastyczność w działaniu, oraz szybka i kompleksowa obsługa. Nasz sukces opieramy na stawianiu jasnych zasad, legalnej pracy za granicą oraz atrakcyjnych zarobkach. O naszym zaangażowaniu świadczy zadowolenie współpracujących z nami Pracodawców, oraz powracający do nas Kandydaci kierowani do pracy za granicą. Specjalnie dla Was Pośrednictwo pracy za granicą Klaver rozszerzyło swoją działalność o dodatkową usługę- transport, która zapewni Wam bezpieczny i komfortowy dojazd do pracy. Wasze sugestie i uwagi pozwalają nam codziennie doskonalić i dostosowywać się do Waszych potrzeb. Wspólnie tworzymy Klaver Team!
    Kraj Polska
    Województwo Śląskie
    Adres Częstochowa
    Typ Prywatny
    Telefon 73190xxxx
    Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver z certyfikatem o nr 18450 poszukuje osób do pracy na nożu przy wycinaniu boczków Praca w miejscowości Helmond w Holandii. Szukamy osób: - z doświadczniem w pracy na nożu, - zmotywowanych do pracy, - z prawem jazdy kat B - znających język angielski...