Pomoc Sprzątająca Opole

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #4655
Odsłon : 1 / Opublikowany 1 tydzień temu

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pomoc sprzątająca
Miejsce pracy: Opole
Nr referencyjny: SPR/0719/OP

Zapewniamy:

➡️Niezbędne narzędzia do pracy,
➡️Ty wybierasz, czy będziesz pracować rano czy popołudniu,
➡️Umowa zlecenie na okres próbny z możliwością przedłużenia,
➡️Stawka 22 zł brutto/h,
➡️Praca ok. 8 h w miesiącu.

Oczekujemy:

➡️Dyspozycyjności w wymiarze 2 h w wybranym dniu w tygodniu (poniedziałek lub piątek),
➡️Skrupulatności w wykonywaniu powierzonych zadań,
➡️Dokładności.

Zadania:

➡️Cotygodniowe odkurzanie i mycie podłóg, ścieranie kurzy na meblach, mycie toalety i kuchni,
➡️Mycie okien i szyb kilka razy do roku

Dodatkowe informacje

Słowa kuczowe: • praca sprzątanie Opole biuro pomoc

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    InterKadra
    Niezarejestrowany użytkownik

    Lokalizacja

    Polska
    Opolskie
    Opole
    Ul. Reymonta 35
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    InterKadra
    Kraj Polska
    Województwo Opolskie
    Adres Opole
    Typ Prywatny
    Telefon 66682xxxx
    Pomoc Sprzątająca Opole - 1/1
    Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:Pomoc sprzątającaMiejsce pracy: OpoleNr referencyjny: SPR/0719/OPZapewniamy:➡️Niezbędne narzędzia do pracy,➡️Ty wybierasz, czy będziesz pracować rano czy popołudniu,➡️Umowa zlecenie na okres próbny z możliwością przedłużenia,➡️Stawka 22 zł brutto/h,...